Центр тестування РТЕ

Цікавить міжнародний сертифікат з англійської мови Pearson Test of English?

Ми запрошуємо до нашого центру тестування!

За інформацією звертайтесь за телефоном (063)768-45-20.

Дати проведення іспиту:

Березень 2020

усний тест – 21 березня;
письмовий – 28 березня.

Термін видачі сертифікатів: травень 2020.

Реєстрація завершується 17 лютого 2020.

Травень 2020

усний тест – 16 травня,
письмовий – 23 травня.

Термін видачі сертифікатів: серпень 2020 р.

Реєстрація завершується 13 квітня 2020 р.

Анкету кандидата можна завантажити за посиланням:  http://ilac.com.ua/registration.html

Заповнену анкету відправити на ел.пошту vakarysya@ukr.net

1

З 2010 року у Вас та Ваших дітей з’явилась унікальна можливість перевірити рівень володіння англійською мовою та отримати міжнародний сертифікат Pearson Language Tests, згідно з критеріями, встановленими Радою Європи. Сертифікат безстроковий, тобто здавши певний рівень, Вам не потрібно підтверджувати його через декілька років, як це практикується в інших міжнародних іспитах. Результати іспиту визнають роботодавці та навчальні заклади у всьому світі.

В тесті подаються завдання, аналогічні вправам із сучасних підручників та інших навчальних матеріалів, в яких використовується комунікативна методика. Спочатку проводиться усний тест, а потім – письмовий, в якому перевіряються навички аудіювання, читання та письма. Комунікативна природа тестів PTE дозволяє зменшити час іспиту, не знижуючи при цьому якість перевірки знань.

1. Що таке Pearson Test of English?

Pearson Test of English General (PTE) та PTE Young Learners – це міжнародні екзамени , які підтверджують рівень володіння англійською мовою як іноземною.

2. Який рівень англійської я можу підтвердити?

PTE екзамени мають 6 рівнів , відповідно до Загальноєвропейської системи оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) , а саме:

2

3. Які переваги екзамену Pearson Test of English?

– Сертифікат PTE є безстроковими.

– Формат екзамену зрозумілий та чіткий , тому при підготовці ви можете сконцентруватися на підвищенні свого мовного рівня , а не на вивченні стратегії виконання екзаменаційної роботи.

– Для підготовки до екзаменів PTE можна використовувати сучасні британські підручники , які відповідають вимогам CEFR та побудовані за комунікативною методикою.

4. Чи необхідно здавати ДПА у 9 та 11 класах, якщо є сертифікат про успішне складання PTE тесту?

У 2019 році вперше введена нова система для зарахування міжнародних мовних сертифікатів як оцінки для ДПА для учнів 9-х та 11-х класів. Для того, щоб отримати найвищу оцінку (12 балів) з ДПА учні можуть надати міжнародний сертифікат певного рівня.

Учні  9-х класів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня А2 і вище, для класів з поглибленим вивченням  англійської мови – В1 і вище.

Учні 11-х класів, які вивчали іноземну мову за рівнем стандарту або академічним рівнем, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня В1 і вище, а для класів із поглибленим вивченням іноземної мови – В2 і вище.

Сертифікат рівня B1 надає можливість учню 9-го класу з поглибленим вивченням англійської мови отримати 12 балів з ДПА. 

5.Які існують рівні дитячих екзаменів?

Існує чотири рівні екзамену для дітей PTE Young Learners :

– Firstwords ;

– Springboard;

– Quickmarch;

– Breakthrough.

Екзамен проводиться у формі гри та мотивує дітей для подальшого вивчення та використання англійської мови.

6. Чи можу я здати Pre-test та скільки це коштує?

За бажанням Ви можете перевірити свій рівень володіння англійською мовою, виконавши тести у форматі екзамену. За посиланням Ви знайдете зразки екзаменів для всіх рівнів, які можна безкоштовно завантажити та роздрукувати

https://qualifications.pearson.com/en/qualifications/pearson-test-of-english/pearson-test-of-english-general/resources.html.  На сайті також є аудіо матеріали до тестів та зразки відповідей.

7. Коли можна складати PTE тести?

Екзамени PTE проводяться 3 рази на рік: в березні, травні та грудні. Зареєструватись необхідно не пізніше, ніж за 5 тижнів до дати проведення екзамену.

8. Де можна складати PTE General?

Екзамен проводить офіційно зареєстрований центр тестування Prestige Education. Розклад екзаменів Ви можете знайти на сайті http://ilac.com.ua/.

9. Коли я отримаю Сертифікат?

Перевірка результатів триває приблизно 6 тижнів. Сертифікат надсилається приблизно через 1 тиждень після оголошення результатів.

3