Центр тестування РТЕ

Цікавить міжнародний сертифікат з англійської мови Pearson Test of English? Ми запрошуємо до нашого центру тестування!

За інформацією звертайтесь за телефоном (063)768-45-20.

Дати проведення іспитів:
усний тест – 08.12,
письмовий – 15.12.

Термін видачі сертифікатів: лютий-березень 2019 р.

Реєстрація завершується 26 жовтня 2018 р.

Анкету кандидата можна завантажити за посиланням: http://www.s2a.com.ua/ru/test-takers-form/

Заповнену анкету відправити на ел.пошту vakarysya@ukr.net

1

З 2010 року у Вас та Ваших дітей з’явилась унікальна можливість перевірити рівень володіння англійською мовою та отримати міжнародний сертифікат Pearson Language Tests, згідно з критеріями, встановленими Радою Європи. Сертифікат безстроковий, тобто здавши певний рівень, Вам не потрібно підтверджувати його через декілька років, як це практикується в інших міжнародних іспитах. Результати іспиту визнають роботодавці та навчальні заклади у всьому світі.

В тесті подаються завдання, аналогічні вправам із сучасних підручників та інших навчальних матеріалів, в яких використовується комунікативна методика. Спочатку проводиться усний тест, а потім – письмовий, в якому перевіряються навички аудіювання, читання та письма. Комунікативна природа тестів PTE дозволяє зменшити час іспиту, не знижуючи при цьому якість перевірки знань.

1. Що таке Pearson Test of English?

Pearson Test of English General (PTE) та PTE Young Learners – це міжнародні екзамени , які підтверджують рівень володіння англійською мовою як іноземною.

2. Який рівень англыйської я можу підтвердити?

PTE екзамени мають 6 рівнів , відповідно до Загальноєвропейської системи оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) , а саме:

2

3. Які переваги екзамену Pearson Test of English?

– Сертифікат PTE є безстроковими.

– Формат екзамену зрозумілий та чіткий , тому при підготовці ви можете сконцентруватися на підвищенні свого мовного рівня , а не на вивченні стратегії виконання екзаменаційної роботи.

– Для підготовки до екзаменів PTE можна використовувати сучасні британські підручники , які відповідають вимогам CEFR та побудовані за комунікативною методикою.

4.Які існують рівні дитячих екзаменів?

Існує чотири рівні екзамену для дітей PTE Young Learners :

– Firstwords ;

– Springboard;

– Quickmarch;

– Breakthrough.

Екзамен проводиться у формі гри та мотивує дітей для подальшого вивчення та використання англійської мови.

5. Чи можу я здати Pre-test та скільки це коштує?

За бажанням Ви можете перевірити свій рівень володіння англійською мовою, виконавши тести у форматі екзамену. На веб сайті www.pearsonpte.com знаходяться зразки екзаменыв для всых рывныв, яки Ви можете безкоштовно завантажити та розрукувати. На сайты також э аудіо матеріали до тестів та зразки відповідей.

6. Коли можна складати PTE тести?

Екзамени PTE General проводяться 3 рази на рік : в травні, червні та грудні; PTE Young Learners в травні,червні та листопаді.Зареєструватись необідно не пізніше, ніж за 5 тижнів до дати проведення екзамену.

7. Де можна складати PTE General?

Екзамен проводять офіційно зареєстровані центри тестування. Розклад екзаменів та адреси центрів тестування ви можете знайти на сайті www.s2a.com.ua.

8. Коли я отримаю Сертифікат?

Перевірка результатів триває приблизно 6 тижнів. Сертифікат надсилається приблизно через 1 тиждень після оголошення результатів.

3

9. Чи визнані ці екзамени Міністерством освіти та науки України?

Лист №157/26602 від 14.02.2015 Міністерства освіти та науки України сертифікат PTE рівнів В1 (для загальноосвітніх навчальних закладів) та В2 (для спеціалізованих навчальних закладів) зараховується як державна підсумкова атестація.