Студія образотворчого мистецтва

Вчитель -Тамара Рогозіна.

Розвиток творчої активності дітей засобами мистецтва як основу активної позиції в житті з використанням інноваційних художньо-педагогічних форм.

Пізнання різних видів образотворчого мистецтва, художніх технік, інструментів та матеріалів, збагачення емоційного досвіду в процесі сприймання творів мистецтва та художньої діяльності, усвідомлення дитиною власної причетності до мистецьких цінностей національної культури.

Формування навичок художнього мистецтва на професійному рівні.

Вік дітей – від 5 років.

Режим роботи:

– вівторок, четвер  15.00-16.00; 16:00-17:00

Тривалість навчання: 8-9 місяців

Кількість дітей у групах: 6 – 12

Завдання курсу:

Виховання творчо-активної особистості, режисера свого життя, орієнтація на конкретизацію кінцевих результатів навчання – формування життєвої компетентності дітей, реалізації життєвих інтересів, потреб.
Формування художньо-естетичної компетентності засобами мистецтва, в якому поняття «компетентності» розглядається як ключові вміння, опорні знання, тобто індикатори знання, вміння, ставлення, які не просто підтримують, а й забезпечують досягнення успіхів у різноманітних сферах життя.

Розвиток творчої активності дітей засобами мистецтва як основу активної позиції в житті з використанням інноваційних художньо-педагогічних форм, методів досягнень, реформування й трансформації кращих традицій художньої педагогіки минулого у сучасній практиці.

Опанування здатністю аргументувати власні думки, толерантно дискутувати у процесі спілкування, критично мислити, до співпраці, взаємодії в галузі мистецтва.