Pearson Test of English

Це мiжнароднi екзамени з англiйської мови для носiїв iнших мов. Pearson Language Tests видають мiжнароднi сертифiкати з англiйської мови відповідно до рівнів володiння англiйською мовою, встановлених Радою Європи.

Докладніше

 

Новини

УСІ НОВИНИ

Про нас

«Престиж-Освіта» – це сучасні методи, найкращі підручники, професійні викладачі, можливість спілкуватися з носіями мови. У Центрі позашкільної освіти «Престиж-Освіта» Ви знайдете не лише досвідчених викладачів, справжніх професіоналів, але й творчих особистостей, які вміють перетворювати заняття на справжню пригоду.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Пропозиції для дорослих

3

Консультації для всієї сім’ї:

– як порозумітись з дитиною;
– якщо дитина не слухається;
– якщо в сім’ї багато дорослих;
– знайдемо баланс: старша дитина – молодша дитина;
– розв’язання непорозумінь та конфліктів;
– якщо дитина дуже рухлива та емоційна;
– спілкування без проблем;
– інше.

1

Центр позашкільної освіти «Престиж-Освіта» пропонує:

– курси англійської, німецької, польської, французької, шведської, данської, фінської, норвезької мов;
– курси загальної та ділової англійської для дорослих;
– скласти міжнародний іспит в Центрі тестування PTE як дітям, так і дорослим

– ейдетика для дорослих.

DSC_1177

З 2010 року у Вас та Ваших дітей з’явилась унікальна можливість перевірити рівень володіння англійською мовою та отримати міжнародний сертифікат Pearson Language Tests, згідно з критеріями, встановленими Радою Європи. Сертифікат безстроковий, тобто здавши певний рівень, Вам не потрібно підтверджувати його через декілька років, як це практикується в інших міжнародних іспитах. Результати іспиту визнають роботодавці та навчальні заклади у всьому світі.

В тесті подаються завдання, аналогічні вправам із сучасних підручників та інших навчальних матеріалів, в яких використовується комунікативна методика. Спочатку проводиться усний тест, а потім – письмовий, в якому перевіряються навички аудіювання, читання та письма. Комунікативна природа тестів PTE дозволяє зменшити час іспиту, не знижуючи при цьому якість перевірки знань.

2

Розвинена, правильна мова дитини – це хороший контакт з близькими, вдале спілкування з однолітками, успішне навчання в школі.
Комплексне психо-мовне обстеження дозволяє визначити наявність проблем у розвитку дитини і усунути їх у процесі корекційної роботи.
На заняттях у логопеда-дефектолога Ваш малюк навчиться правильно вимовляти і чути звуки, виконувати звуко-буквений аналіз, грамотно будувати речення, встановлювати логічні зв’язки, опанує елементарними математичними уявленнями.
Все це в свою чергу допоможе дитині швидко орієнтуватися в навчальному матеріалі, успішно навчатися, правильно будувати відносини в колективі однолітків.

Пов’язане зображення

Заняття з Ейдетики – це ігровий тренінг, який познайомить Вас з вашою пам’яттю. Допоможе збагнути її безграничність і навчить використовувати з максимальною віддачею, за допомогою уяви та візуалізації інформації.

Форма зворотнього зв'язку

для питань та пропозицій