Поглибленне вивчення іноземних мов

Центр позашкільної освіти «Престиж-Освіта» пропонує:

– англійську для малюків (від 3-х років);
– курси англійської, німецької, польської, французької, шведської, данської, фінської, норвезької мов для школярів (1-11 кл.);
– студію Репетитор (подолання труднощів у навчанні, підготовка до ЗНО, ДПА);
– курси загальної та ділової англійської для дорослих;
– скласти міжнародний іспит в Центрі тестування PTE як дітям, так і дорослим.

Робота студії «Поглиблене вивчення іноземних мов»

Вік дітей – 6-16

Режим роботи: два рази на тиждень

Кількість дітей у групах – 6-8 чоловік

Тривалість навчання: вересень -травень (9 місяців)

Тривалість заняття: 45-60 хвилин

Навчання проводиться впродовж навчального року (вересень-травень) в групах від 5 до 8 слухачів. Всі наші студенти отримують сертифікати, що підтверджують певний мовний рівень слухача.

Ми надаємо можливість здати міжнародний іспит PTE (Pearson English Test) на рівень знання англійської мови та отримати безстроковий сертифікат, визнаний країнами Європи.

Англійська для малюків

Наші дитячі групи надають можливість малятам вже з 3-х річного віку розпочати вивчення іноземних мов в ігровій формі. Ляльковий театр, пісенна та театральна творчість, цікаві ігри та конкурси чекають на Ваших дітей. Заняття проводяться 2 рази на тиждень у міні–групах. Ми будемо разом не тільки вивчати нову лексику, а й навчатися концентрувати увагу, тренувати пам’ять, розвивати абстрактне мислення, легше долати мовний бар’єр.

(«Ранній розвиток», «Дошкільний розвиток»).

Іноземна для школярів

Починаючи з першого класу діти мають змогу поглиблювати свої знання як у рамках шкільної програми, так і поза нею. Ми пропонуємо досконало розроблені, ефективні навчальні програми для вивчення англійської, німецької, французької, данської, шведської, норвезької, фінської мов слухачами різного віку та рівня володіння мовою. Працюючи в групі від 5 до 8 осіб, учні матимуть можливість вдосконалювати навички аудіювання, читання, письма та усного мовлення, програвати різні життєві ситуації та практично закріплювати вивчений матеріал.

Учні працюють в зручних навчальних класах із сучасним обладнанням та за спеціальними підручниками у міні-групах 2 рази на тиждень. Тематичні свята, театральні вистави, квести, вікторини, проектні роботи викликають непідробний інтерес наших юних слухачів.

В процесі навчання готуємо до здачі міжнародного іспиту, що стане в нагоді у навчанні та подальшому професійному розвитку. В кінці навчального року діти здають міжнародний екзамен, який збагатить їх досвідом здачі іспитів міжнародного формату.

Англійська для випускників

Особлива увага викладачів «Престиж-Освіта» спрямована на майбутніх випускників. Зважаючи на реалії сьогодення ми інтенсифікуємо підготовку до ЗНО. З цією метою ми створили студію «Репетитор», у якій учні 9-х, 10-х та 11-х класів готуються до здачі ДПА, ЗНО.

Англійська для дорослих

Наші курси для дорослих пропонують два напрямки: загальна (General English) та ділова англійська (Business English). Викладання мови побудоване на доступній, цікавій комунікативній методиці, яка відповідає вимогам ступенів навчання, розробленою Радою Європи. В процесі навчання ми систематично формуємо навички говоріння, аудіювання, читання та письма на різних рівнях. Система проміжних тестів дозволяє своєчасно виявити динаміку успіху студента. Заняття відбуваються в міні-групах 2 рази на тиждень.

Навчання підтверджується спеціальним сертифікатом.

Центр тестування PTE Tests

З 2010 року у Вас та Ваших дітей з’явилась надзвичайна можливість перевірити рівень знання англійської мови та отримати міжнародний сертифікат Pearson Language Tests щодо засвоєння рівня володіння мовою, згідно з критеріями, встановленими Радою Європи.