Про нас

У Центрі позашкільної освіти «Престиж-Освіта» Ви знайдете не лише досвідчених викладачів, справжніх професіоналів, але й творчих особистостей, які вміють перетворювати заняття на справжню пригоду.

Підготувати дитину до першого класу, адаптувати її в колективі однолітків та в навчальному середовищі Вам допоможе студія «Дошкільний розвиток».

Ваша дитина готується до здачі ЗНО, відчуває труднощі при вивченні предметів шкільної програми? Пропонуємо Вам студію «Репетитор» – кваліфіковану допомогу з навчальних предметів: українська мова, англійська, історія, математика.

Без мови складно уявити собі комунікацію між окремими людьми, колективами або навіть країнами. Володіння мовою – відкриття нових цікавих перспектив і горизонтів в навчанні або роботі. Для Вашої дитини працює студія «Поглиблене вивчення іноземних мов», у якій вивчаються німецька, англійська та скандинавські мови. Також працює група «Англійська для дорослих» та розмовний клуб для дітей «Speaking Club».

Ви плануєте навчатись за кордоном? Хочете отримати престижну роботу? Вам необхідна віза в британське посольство? Тоді Вам потрібен сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою. Ви можете здати Pearson Test of English в нашому центрі тестування та отримати об’єктивну оцінку від британських спеціалістів.

Студія «Ейдетика» працює для поліпшення якості запам’ятовування, розвитку уваги, уяви та логіки. Заняття допоможуть Вашій дитині поліпшити успіхи у навчанні, зробити його цікавим та творчим.

У студії «Образотворче мистецтво і дизайн» Ваша дитина зможе розкрити чарівний світ малюнку, дізнатись секрети рукоділля.

Ваша дитина цікавиться всім незвичним, хоче дізнатись як побудувати робота за всіма законами фізики та механіки? «Студія робототехніки та технічної творчості» працює з данськими конструкторами та програмним забезпеченням для них. Тож вперед до відкриттів!!!

Театр-студія «Дзиґа» допоможе відкрити акторські здібності у Ваших дітей, навчить їх пізнавати, бачити себе.

Студія «Психологічний супровід» надає консультативну та немедичну психотерапевтичну допомогу; проводить спеціальні заняття для розвитку процесів уваги, пам’яті, швидкості сприйняття інформації, темпу мислення. Для батьків надаються індивідуальні та сімейні консультації. Проводяться індивідуальні заняття для дітей “ШВИДКОЧИТАННЯ” за графіком, зручним для дитини.

«Престиж-Освіта» – це сучасні методи, найкращі підручники, професійні викладачі, можливість спілкуватися з носіями мови.

Ліцензія №041612

(наказ Головного управління освіти і науки №169 від 01.06.2012)